Szprychy przepytane…

O tym, że sporo się u nas ostatnio dzieje mówiłyśmy już wielokrotnie. Cały czas pojawiają się nowe pomysły, dotyczące ostatecznej formuły wyjazdu, bo jak doskonale wiecie, początkowym założeniem było szukanie dobra. Na razie więcej szczegółów nie zdradzimy, bowiem ciągle jest to świeża sprawa i zbyt wiele może się jeszcze w tej kwestii zmienić, natomiast teraz zapraszamy Was do przeczytania wywiadu (ha! jak to brzmi… :D), który przeprowadził z nami portal Aktywnie Rowerem!

Kiedy narodził się pomysł na tak odległą wyprawę rowerową, to aż 1500 kilometrowa trasa, czemu akurat taka odległość i to jeszcze na rowerach?

Wszystko zaczęło się w sumie w momencie, kiedy postanowiłyśmy założyć bloga (szprychywtrasie.wordpress.com), w lipcu ubiegłego roku, podczas pierwszej naszej przejażdżki rowerowej. Początkowo planowałyśmy zjechać polskie wybrzeże, jednak po kilku intensywnych rozmowach padła propozycja zorganizowania czegoś większego.
Dlaczego 1500 km? A dlaczego nie? : ) Wychodzimy z założenia, że w życiu właśnie o to chodzi, żeby nie zadowalać się byciem przeciętnym tylko przesuwać granicę swoich możliwości. Wychodzić poza własną strefę komfortu, która tak naprawdę tylko przez chwilę jest „komfortowa”, bo jak się w niej za długo siedzi, to się zaczyna zwyczajnie gnić…
U każdego człowieka przychodzi kiedyś taki moment, w którym staje na rozdrożu i zastanawia się: „co dalej?”. Te dwa tygodnie mają nam dać odpowiedzi na wiele pytań, w tym również na nie.
Dlaczego rower? Bo to właśnie te dwa kółka i jazda na nich dają nam poczucie wolności i niezależności. W naszej opinii podróżowanie na rowerze to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza, forma poznawania nowych miejsc, obcowania z przyrodą i spotkania z nieznanym.

Całą rozmowę znajdziecie tutaj: http://aktywnierowerem.pl/szprychy-w-trasie-1500km-w-poszukiwaniu-dobra-wywiad-przed-wyjazdem/

Źródło: inf. własna / Aktywnie Rowerem

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s