Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to bez wątpienia wyjątkowy czas – magiczny, rodzinny, ciepły i serdeczny. To moment, kiedy życie powinno zwolnić swój bieg. Dla wielu osób to jedyna okazja, by spotkać się z rodziną i dawno niewidzianymi krewnymi.

Również my, korzystając z okazji, znikamy na chwilę żeby odpocząć, ponieważ ostatnie tygodnie były dla nas naprawdę wyczerpujące. Wydawać by się mogło, że im bliżej do naszej wyprawy, tym bardziej powinnyśmy nią żyć. Racja. Ale czasami przychodzi taki czas, kiedy trzeba odpuścić, zresetować się, naładować baterie, by za chwilę wrócić ze zdwojoną siłą. I tak jest właśnie teraz. Wszelkie wyprawowo-blogowo-szprychowe sprawy odkładamy na bok. Najbliższe dni chcemy poświęcić rodzinie, przyjaciołom, i w końcu nam samym.

Ale bez obaw – niebawem wracamy. Nie pozwolimy Wam tak łatwo od siebie odpocząć, a tymczasem nasi Drodzy Czytelnicy nie będziemy Wam życzyć zdrowych, radosnych, pogodnych, spokojnych, rodzinnych, wesołych Świąt, smacznego karpia, bogatego Gwiazdora itp. – bo tego życzą Wam wszyscy…

Z rodziną jak powszechnie wiadomo czasami lepiej wychodzi się na zdjęciach, karp nie zawsze bywa smaczny, a prezenty niekoniecznie zawsze muszą być trafione…

Zatem my życzymy Wam przede wszystkim świętego spokoju i spędzenia tego świątecznego czasu tak jak chcecie, z kim chcecie i gdzie chcecie, a nie jak musicie. Niech te świąteczne dni upłyną Wam pod hasłem „róbta co chceta”! Kochajcie się i bądźcie dla siebie dobrzy – nie tylko w Święta. I pamiętajcie, że DOBRO POWRACA! Prędzej czy później ale wraca. Zawsze. A prawdziwy życia sens, to dawać innym to, co sami byśmy dostać chcieli.

– Szprychy w trasie –

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s