DZIĘKUJEMY!

Hej, hej Kochani!

Wy wspieraliście – my pracowałyśmy. Wspierałyśmy Patrona, dziękowałyśmy za każde miłe słowo.

Nie sądziłyśmy, że osiągniemy minimalny poziom potrzebny do realizacji naszego projektu, nie spodziewałyśmy się takiego poparcia. Naprawdę to nas wzmacnia, zachęca do walki i dalszego działania. A krytyka? Czym byłoby życie bez krytyki i negatywnych opinii? Grunt, że mamy materiał dla dzieciaków. Możemy im udowodnić, że wystarczy się postarać by osiągnąć zamierzony cel. Że warto się starać i przełamywać wszechogarniające schematy.

Co prawda spodziewałyśmy się wpłat po najniższej kwocie, a tu, może nie tak wiele wpłat, ale jednak konkretnych, zawitało na naszym koncie. Tym bardziej jesteśmy Wam Wszystkim bardzo wdzięczne!

Jakiś czas temu walczyłyśmy z ludzikami LEGO by zachęcić Was do współpracy i wsparcia. Chociaż w niektórych przypadkach śmiemy twierdzić, że i to było bez znaczenia.

Dobrze wiedzieć, że jesteście z nami mimo wszystko.

Dzisiejszy wpis kierujemy przede wszystkim do osób, które odpowiadają za powodzenie naszej misji. Dziękujemy za zaangażowanie, udostępnianie akcji, walczenie z komplikacjami wynikającymi z formalności. Wiemy, że jesteście z nami, wspieracie nas. I nie chodzi tu tylko o wsparcie materialne. Każde zapytanie o to jak nam idzie, każde dobre słowo wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Nawet w chwilach, gdy nie idzie najlepiej 😉

Dziękujemy w taki oto sposób… Przed Państwem SZPRYCHOGRAFIA! 🙂

szprychografia
SZPRYCHOGRAFIA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s