Pierwsze szprychowe koszulki już gotowe!

Kompletowanie ekwipunku na wyprawę rowerową, to wbrew pozorom, wcale nie taka prosta i łatwa sprawa. Lista rzeczy niezbędnych do spakowania od dawna jest już gotowa, jednak nawet mimo to, na bieżąco cały czas aktualizowana.

Wśród karimat, śpiworów, namiotów, ubrań i sprzętów (szczegółową listę podamy niebawem – nadrabiając tym samym pewne zaległości na blogu), znalazły się również koszulki „służbowe”, które mają służyć przede wszystkim do “pokazywania się na mieście” – wiadomo, że reklamy nigdy za wiele. 🙂

Dziś odebrałyśmy pierwszą partię. Wiecie jak to jest. Są sprawy ważne, pilne i na wczoraj. Nie inaczej było z tymi koszulkami. Jako, że bardzo zależało nam na czasie udałyśmy się do sprawdzonej firmy ANIGER, świadczącej wysokiej jakości usługi, która w mgnieniu oka uporała się z naszym zamówieniem, wcale nie do końca takim oczywistym, bowiem “13” miała nie lada problem (jak zwykle zresztą) z wyborem koloru koszulki (pod uwagę brany był czarny, czarny i ewentualnie czarny, więc sami rozumiecie – zwariować można :P).

IMG_9531 IMG_9533 IMG_9534 IMG_9535

Już niebawem pierwsze testy – relacji spodziewajcie się również tutaj. 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s