„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

Najpierw Złoto Polaków na Mistrzostwach Świata, Złoto Polek w Mistrzostwach Europy w siatkówce plażowej do lat 22, a teraz nasz sukces.

Dlaczego znowu o siatkówce? Bo od niej wszystko się zaczęło. Od naszych Złotek. Co ma to wspólnego z sukcesem „Szprych…”? Wiele. W kadrze występowała wtedy Agata Mróz-Olszewska. Utalentowana zawodniczka, która przegrała walkę z ciężką chorobą. Chyba każdy kibic siatkówki pamięta ten dzień, kiedy smutna informacja obiegła cały świat.

Jednak dzisiaj można powiedzieć, że Agata wygrała. Dzięki niej wielu ludzi dowiedziało się, że mają wpływ na losy drugiej osoby.

Paweł – brat Prezesa – zarejestrował się rok temu w bazie dawców, a pewnego pięknego dnia dostał informację, że ma szansę by uratować komuś życie. Samo zarejestrowanie się to jedno, ale podjęcie decyzji to … trudna sprawa. Nasz człowiek nie uciekł od odpowiedzialności, nie odebrał innej osobie nadziei i zdecydował się podzielić cząstką siebie. Dziś jest już ponad miesiąc po pobraniu i czuje się znakomicie – fizycznie i mentalnie.

Stał się dla nas bohaterem i uznałyśmy, że ta idea jedzie z nami. Po podjęciu współpracy ze szkołami, o której pisałyśmy TUTAJ, ma to większy sens. Zamierzamy opowiadać o tym wyczynie najmłodszym, pokażemy, że na to się nie umiera, a może dać komuś szansę na drugie życie.

Budujmy świadomość już teraz! I pamiętajmy, że DOBRO POWRACA…

Jedno jest pewne – nie sądziłyśmy, że urośnie to do takich rozmiarów.

Dobra, nie możemy i nie chcemy już dłużej czekać.
Oficjalnie ogłaszamy podjęcie współpracy z fundacją „Drużyna Szpiku”!
Co z tego wyniknie? Przekonacie się już niebawem…

– Szprychy w trasie –

Reklamy

2 uwagi do wpisu “„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.”

  1. Pingback: Szprychy w trasie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s